logo

POSTROJ MUSHING CROSS STYLE GIANT

NOVINKA NÁŠ TIP

POSTROJ STYLE znamená že polstrovanie je aj na vonkajšej strane postroja ...

Postroj je široký 4cm. Je vhodný skôr pre veľké plemená ako Malamut,Bernardín, Akita a podobne...

Ak potrebujete pre Akitu ukončenie postroja na 2 šnúrky, napíšte to prosím do komentára k objednávke.

Štandardne ukončenie je na 1 šnúru/lanko.

SIZE:
na mieru - namerané hodnoty pridajte v poznámke pri objednávke. 0.000
Farby postroja:
Prídavné očko:
MENOVKA:
NASTAVOVACÍ CHRBÁT:
Výrobca: MUSHING SLOVAKIA O.Z.
Záručná doba: 24 months
Dostupnosť: šijeme na mieru, cca do 21pracovných dní
50.00 bez DPH
60.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

POSTROJ MUSHING CROSS STYLE GIANT

Je presne pre tých ,ktorí chcú mať na svojom psíkovi jedinečný postroj ... jedinečný preto lebo si vďaka veľkému výberu farebných kombinácií a šítia na mieru, môžete vybrať postroj, ktorý by ste si v obchode pre psov určite nekúpili...

 

Predná  a hrudníková časť postroja je polstrovaná aj z vrchnej časti , čo vizuálne posunie postroj do iného levelu a ak si zvolíte aj menovku na prednú časť postroja , tak máte zaručene jedinečný postroj presne pre Vášho parťáka. Už je len na Vás aké farby si nakombinujete.

Menovky si môžete zvoliť ako štítok /vhodné na tel.čísla/ , menovky na bočnej strane postroja , alebo na prednú časť postroja. Ak potrebujete pridať  vlastné logo či vlajku alebo potrebujete poradiť, stačí nas kontaktovať .

 

 

Postroj MUSHING CROSS , tento krásny postroj vznikol z postroja MUSHING, kde sme pozmenili strih . Prax ukázala ,že čím ďalej viac nadšencov športu so psíkmi rôznych plemien potrebujú iný postroj ako postroj Mushing.

Dôvod je ten ,že kým psík ťahá sánky, tak ťažné lano a celá ťažná sila ide "vodorovne" tam je postroj MUSHING perfektný, ale ak zapriahnete psíka o bicykel alebo s ním bežíte tak uhol lana medzi chrbtom psíka a ťažiskom bicykel / opasok je iný ako vodorovný ... to znamená ,že postroj začne viac tlačiť na brucho a časom to začne prekážať a výkonnosť začne klesať.

Preto vznikol postroj MUSHNIG CROSS - prekríženie na kohútiku je predlžené ,to viac uvolnilo lopatku a posunulo strih popruhu na hrudi -to zmenilo uhol popruhu ,ktorý išiel "zospodu" a celý spoj sa posunul vyššie.... celý postroj na hrudi drží lepšie , pri ťahaní do boku sa menej pretáča a netlačí na brucho. Je vhodný pre všetky pelemená a hlavne pre kratšie napríklad Bull plemená ,ktorým  postroj Mushing málokedy pasuje.

Postroj MUSHING CROSS ako aj postroj Mushing je na chrbte zakončený inak ako ste zvyknutí , naše ukončenie postroja lepšie rozkladá tlak na chrbát a nepretáča sa- gumový pás na konci postroja  pekne drží postroj uvoľnene na chrbte je  vhodný pre psíkov v záťaži . Slúži na správne rozloženie sily v ťahu a zabezpečí psíkovi najlepšie využitie jeho sily .Postroj je polstrovaný   , mäkký , neodiera a nepretáča sa . Výrobok je robený na mieru a s láskou pre každého psíka . Postroj  je vymyslený a vyrobený na  Slovensku.

 

 

Material:

Vonkajší popruh je vyrobený z osvedčeného a odolného 100% polypropylenu ,

Vnútorná strana je z priemneho , rýchloschnúceho ,priédušného, pružného 100% Polyesteru

Všetky naše výrobky šijeme vysoko odolnými niťami ,ktoré sa používajú na výrobu horolezeckého vybavenia.

Všetky švy a prešitia su dimenzované tak ,že vydržia viac ako v skutočnosti budeťe potrebovať, a aj v prípade ,že steh povolí tak hneď zaním je ďalši a ďalši a váš postroj sa nerozpára.

 

V prípade otázok nas  kontaktujte na FB  https://www.facebook.com/mushingslovakia

alebo

postroj.sk@gmail.com

 

 

Material:

Polyester

polypropylen