logo

POSTROJ MUSHING CROSS - ODOPÍNACÍ

Rozdiel od postroja MUSHING CROSS je v tom , že sa dá v spodnej časti z oboch stran odopínať pomocou plastovej mrazuodolnej spony.

SIZE:
na mieru - namerané hodnoty pridajte v poznámke pri objednávke. 0.000
XS 0.000
S 0.000
S+ 0.000
M 0.000
M+ 0.000
L 0.000
L+ 0.000
XL 2.000
XL+ 2.000
Plemeno psa:
Výrobca: MUSHING SLOVAKIA O.Z.
Záručná doba: 24 months
Dostupnosť: šijeme na mieru, cca do 21pracovných dní
32.50 bez DPH
39.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Rozdiel od postroja MUSHING CROSS je v tom , že sa dá v spodnej časti z oboch stran odopínať pomocou plastovej mrazuodolnej spony.

Je vhodnejší pre menšie plemená.

 

Pri kratšom postroji sa prekríženie na chrbte nešije.

 

Postroj MUSHING CROSS , teno krásny postroj vznikol z postroja MUSHING, kde sme pozmenili strih . Prax ukázala ,že čím ďalej viac nadšencov športu so psíkmi rôznych plemien potrebujú iný postroj ako postroj Mushing.

Dôvod je ten ,že kým psík ťahá sánky, tak ťažné lano a celá ťažná sila ide "vodorovne" tam je postroj MUSHING perfektný, ale ak zapriahnete psíka o bicykel alebo s ním bežíte, tak uhol lana medzi chrbtom psíka a ťažiskom bicykel / opasok je iný ako vodorovný ... to znamená ,že postroj začne viac tlačiť na brucho a časom to začne prekážať a výkonnosť začne klesať.

Preto vznikol postroj MUSHNIG CROSS - prekríženie na kohútiku je predlžené ,to viac uvolnilo lopatku a posunulo strih popruhu na hrudi -to zmenilo uhol popruhu ,ktorý išiel "zospodu" a celý spoj sa posunul vyššie.... celý postroj na hrudi drží lepšie , pri ťahaní do boku sa menej pretáča a netlačí na brucho. Je vhodný pre všetky pelemená a hlavne pre kratšie napríklad Bull plemená ,ktorým  postroj Mushing málokedy pasuje.

Postroj MUSHING CROSS ako aj postroj Mushing je na chrbte zakončený inak ako ste zvyknutí , naše ukončenie postroja lepšie rozkladá tlak na chrbát a nepretáča sa- gumový pás na konci postroja  pekne drží postroj uvoľnene na chrbte je  vhodný pre psíkov v záťaži . Slúži na správne rozloženie sily v ťahu a zabezpečí psíkovi najlepšie využitie jeho sily .Postroj je polstrovaný   , mäkký , neodiera a nepretáča sa . Výrobok je robený na mieru a s láskou pre každého psíka . Postroj  je vymyslený a vyrobený na  Slovensku.

 

 

Material:

Vonkajší popruh je vyrobený z osvedčeného a odolného 100% polypropylenu ,

Vnútorná strana je z priemneho , rýchloschnúceho ,priédušného, pružného 100% Polyesteru

Všetky naše výrobky šijeme vysoko odolnými niťami ,ktoré sa používajú na výrobu horolezeckého vybavenia.

Všetky švy a prešitia su dimenzované tak ,že vydržia viac ako v skutočnonsti budeťe potrebovať, a aj v prípade ,že steh povolí tak hneď zaním je ďalši a ďalši a váš postroj sa nerozpára.

 

V prípade otázok nás kontaktujte na FB  https://www.facebook.com/mushingslovakia

alebo

postroj.sk@gmail.com

 

 

Material:

Polyester

polypropylen