logo

Vodítko MULTIFUNKČNÉ

Farba vodítka:
Farba podšitia rúčky:
Farba amortizéra:
Výrobca: MUSHING SLOVAKIA OZ
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: šijeme na mieru, cca do 21 pracovných dní
29.17 bez DPH
35.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Vodítko MULTIFUNKČNÉ je vlastne predĺžené vodítko BUNGEE  o dĺžke cca 300cm pri natiahnutí ,ktoré má 70 cm polstrovanú mäkkú  rúčku ,ktorá sa vďaka kynologickej šrubovacej karabínke o nosnosti 400kg dá prepínať podľa toho ako potrebujete .

To znamená ,že môžete psíka držať v ruke za normálnu rúčku a keď vás už priveľmi ťahá za ruku alebo chcete napríklad v pohode telefonovať tak si vodítko prepnete a nastavíte ako opasok a máte voľné ruky a psík vás može konečne ťahať normálne.

MULTIFUNKČNÉ vodítko má ďalšie 2 pridržiavacie rúčky , jednu pri BUNGEE a druhú pri karabinke pri obojku psíka. Výhody ? - lano je cca 3metre dlhé a v situáciach, kde potrebuejete mať psíka viac pod kontrolou vám tieto prídavné rúčky určite pomôžu.

Plus 1 prepínacie očko.

 

Naše BUNGEE vodítko sa naťahuje o cca 20 cm , testovaním sme zistili ,že dlhšie naťahovanie nieje potrebné ,naopak  úplne to stáčí a psíka máte dobre pod kontrolou.

Vodítko je ušité podobne ako profesionálny amortizér na sane pre psí záprah to znamená ,že gumený element nieje vsunutý do popruhu ,ale okolo neho je naťahovací polyesterový vodeodolný a ľahký obal.

Týmto riešením sme mohli absorber "poskladať" tak , že je ušitý v3 vrstvách na sebe - ak by sa náhodou 1 vrstva poškodila tak fungujú dalšie 2 . Pri riešení ,kde je gumený element vsunutý do popruhu je iba 1 vrstva a tá sa môže ľahko opotrebovať a časom už nefungovať správne. Preto šijeme naše BUNGEE vodítka takto v 3vrstvách.

Vodítko má príjemne polstrovanú rúčku, ktorá zabráňuje odieraniu ruky .

Rúčka ma v sebe prešitie ,kde sa dá zacvaknúť šrubovacia karabínka a tak si vodítko pohodlne zapnete o opasok , bicykel či sane.

 

 Vodítko  je vyrobené z osvedčeného a odolného 100% polypropylénu ,

Vnútorná strana rúčky je z príjemného , rýchloschnúceho ,priédušného, pružného 100% Polyesteru

Všetky naše výrobky šijeme vysoko odolnými niťami ,ktoré sa používajú na výrobu horolezeckého vybavenia.

Všetky švy a prešitia sú dimenzované tak ,že vydržia viac ako v skutočnosti budete potrebovať a aj v prípade ,že steh povolí, tak hneď za ním je ďalší a ďalši a Váš postroj sa nerozpára.

 

 

 

Material:

Polyester

polypropylen

Materiál karabínky: Zinkozliatina alebo Liata mosaz