logo

Vodítko BUNGEE PRE 2 PSOV

Farba vodítka:
Farba podšitia rúčky:
Výrobca: MUSHING SLOVAKIA OZ
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: šijeme na mieru, cca do 21 pracovných dní
20.83 bez DPH
25.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Vodítko BUNGEE PRE 2 PSOV 

Voditko BUNGEE PRE 2 PSOV- Jedná sa o amortizérové /naťahovacie lano  o dĺžke  200cm v natiahnutom stave.

Vodítko pre 2  psov je ušité tak, aby sa spoj dvoch pásov/lán nenamáhal a nepoškodil ani pri ťahaní na každú stranu. Príklad : "Vy brzdíte smerom dozadu , 1.psík ťahá doľava 2 .psík  doprava ... a vďaka nášmu  prešitiu sa sila rozkláda a nepoškodzuje spoj .

Naše BUNGEE vodítko sa naťahuje o cca 20 cm , testovaním sme zistili ,že dlhšie naťahovanie nieje potrebné ,naopak  úplne to stáčí a psíka máte dobre pod kontrolou.

Vodítko je ušité podobne ako profesionálny amortizér na sane pre psí záprah to znamená ,že gumený element nieje vsunutý do popruhu ,ale okolo neho je naťahovací polyesterový vodeodolný a ľahký obal.

Týmto riešením sme mohli absorber "poskladať" tak , že je ušitý v3 vrstvách na sebe - ak by sa náhodou 1 vrstva poškodila tak fungujú dalšie 2 . Pri riešení ,kde je gumený element vsunutý do popruhu je iba 1 vrstva a tá sa môže ľahko opotrebovať a časom už nefungovať správne. Preto šijeme naše BUNGEE vodítka takto v 3vrstvách.

Vodítko má príjemne polstrovanú rúčku, ktorá zabráňuje odieraniu ruky .

Rúčka ma v sebe prešitie ,kde sa dá zacvaknúť šrubovacia karabínka a tak si vodítko pohodlne zapnete o opasok , bicykel či sane.

 

 Vodítko  je vyrobené z osvedčeného a odolného 100% polypropylénu ,

Vnútorná strana rúčky je z príjemného , rýchloschnúceho ,priédušného, pružného 100% Polyesteru

Všetky naše výrobky šijeme vysoko odolnými niťami ,ktoré sa používajú na výrobu horolezeckého vybavenia.

Všetky švy a prešitia sú dimenzované tak ,že vydržia viac ako v skutočnosti budete potrebovať a aj v prípade ,že steh povolí, tak hneď za ním je ďalší a ďalši a Váše lano sa nerozpára.

 

 

Material:

Polyester

polypropylen

Materiál karabínky: Zinkozliatina alebo Liata mosaz